| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Copenhagen Down | Wall light | Stainless steel |
| Zīmols | NORDLUX |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 1190 90 |
| ETIM | EC002892 |
| Krāsu korpuss | Citi |
| Augstums/dziļums | 230 mm |
| Nominālais spriegums | 230 V |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP23 |
| Maks. sistēmas jauda | 60 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5701581230576 |
| Lampas turētājs | E27 |
| Mājokļa materiāls | Citi |