| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Conversion Kit 70W 1H |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC000471 |
| Aizsardzības klase | I |
| Jauda | 5 W |
| Nominālais spriegums | 207-253 V |
| Ar tālvadības slēdža savienojumu | No |
| Monitoringa aprīkojums | Nav |
| Nominālais darbības laiks | 1-1.5 h |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5205050009019 |