| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Conventional Detector Mounting Base |
| Zīmols | EATON |
| Kategorijas |
Smoke Detectors
|
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8531 9000 00 |
| Platums | 104 mm |
| Augstums | 22 mm |
| Garums | 104 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5018986259287 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 5021621402047 |
| Savienojams tīklā, izmantojot kabeli | No |