| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | CONTROLLER TRIM FRAME IP55 |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Kategorijas |
Rāmji (siwtches & ligzdas)
Healthcare & Nurse Call Systems |
| Izcelsmes valsts* | ES |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC002250 |
| Krāsa | Melns |
| Slēdzams | No |
| Ar veramu vāku | No |
| Izmēri | Citi |
| Ar etiķetes vietu | Yes |
| RAL numurs (līdzīgs) | 9005 |
| Ierīces platums | 100 mm |
| Ierīces augstums | 100 mm |
| Ierīces dziļums | 16 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606481369451 |