| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Control for latching relay, timer KNX radio |
| Zīmols | Hager |
| Kategorijas |
Maģistrāles sistēmas ierīces (KNX/Modbus)
|
| Harmonizētās sistēmas kods | 8526 9200 00 |
| ETIM | EC001097 |
| Autobusu sistēma KNX | Yes |
| Ar autobusa savienojumu | No |
| Autobusu sistēma LON | No |
| Autobusu sistēma KNX radio | Yes |
| Radio bieži divvirzienu | Yes |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3250615989086 |
| Montāžas metode | Iebūvējams vienā līmenī (apmetums) |
| Nominālā strāva | 0.5 A |
| Izejas jauda | 115 W |
| Nominālais darba spriegums | 230 V |
| Autobusu sistēmas radio bieži | Yes |
| Autobusu sistēma Powernet | No |
| Maks. pārslēgšanas jauda | 115 W |
| Maks. pārslēgšanas kontaktu skaits | 1 |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 0 |
| Maks. pārslēgšanas strāva | 5 A |
| Citas autobusu sistēmas | Nav |
| Piemērots C-slodzei | No |
| Savienojamas dažādas fāzes | No |
| Vietējā darbība/rokas darbība | Yes |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Ar LED indikāciju | Yes |
| Moduļu paplašināšana | No |
| Autobusa modulis noņemams | No |
| Min. iebūvētās instalācijas kastes dziļums | 20 mm |