DILEEM-01(42V50/60HZ) Contactor, 42 V 50/60 Hz, 3 pole, 380 V 400 V, 3 kW, Contacts N/C = Normally closed= 1 NC, Screw terminals, AC operation image 1
DILEEM-01(42V50/60HZ) Contactor, 42 V 50/60 Hz, 3 pole, 380 V 400 V, 3 kW, Contacts N/C = Normally closed= 1 NC, Screw terminals, AC operation image 2
DILEEM-01(42V50/60HZ) Contactor, 42 V 50/60 Hz, 3 pole, 380 V 400 V, 3 kW, Contacts N/C = Normally closed= 1 NC, Screw terminals, AC operation thumbnail 1
DILEEM-01(42V50/60HZ) Contactor, 42 V 50/60 Hz, 3 pole, 380 V 400 V, 3 kW, Contacts N/C = Normally closed= 1 NC, Screw terminals, AC operation thumbnail 2
Contactor, 42 V 50/60 Hz, 3 pole, 380 V 400 V, 3 kW, Contacts N/C = Normally closed= 1 NC, Screw terminals, AC operation
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 4015080516200
MPN: 051620
Iepakojums: 1
Kaste: 5
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums DILEEM-01(42V50/60HZ) Contactor, 42 V 50/60 Hz, 3 pole, 380 V 400 V, 3 kW, Contacts N/C = Normally closed= 1 NC, Screw terminals, AC operation
Zīmols EATON
Kategorijas AC jaudas kontaktori
Izcelsmes valsts* DE
Harmonizētās sistēmas kods 8536 4900 00
ETIM EC000066
Nominālā darbības jauda pie AC-3, 400 V 3 kW
Parasti atvērto kontaktu skaits kā galvenais kontakts 3
Parasti slēgto kontaktu skaits kā galvenais kontakts 0
Nominālā darba strāva Ti pie AC-3, 400 V 6.6 A
Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 50 Hz 42 V
Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 60 Hz 42 V
Nominālais vadības barošanas spriegums pie līdzstrāvas 0 V
Galvenās ķēdes elektriskā pieslēguma veids Skrūvju savienojums
Sprieguma veids iedarbināšanai AC
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4015080516200
Iepakojuma līmenis 2 4015081836901
Citi tehniskie dati
Moduļu versija No
Papildu kontaktu skaits kā parasti atvērts kontakts 0
Papildkontaktu skaits kā parasti slēgts kontakts 1
Nominālā darba strāva Ti pie AC-1, 400 V 22 A
Nominālā darba strāva Ti pie AC-4, 400 V 5 A
Nominālā darbības jauda pie AC-4, 400 V 2.2 kW
Nominālā darbības jauda NEMA 2.2 kW
Apraksts
Contactor, Application: Mini Contactors for Motors and Resistive Loads, Contactors DILEEM, Utilization category: AC-1: Non-inductive or slightly inductive loads, resistance furnaces, NAC-3: Normal AC induction motors: starting, switch off during running, AC-4: Normal AC induction motors: starting, plugging, reversing, inching, Connection technique: Screw terminals, Notes: Also suitable for motors with efficiency class IE3., IE3-ready devices are identified by the logo on their packaging., Description: With auxiliary contact, Number of poles: 3 pole, Rated operational current AC-3 380 V 400 V: Ie= 6.6 A , Rated operational current AC-1 Conventional free air thermal current, 3 pole, 50 - 60 Hz Open at 40 °C: Ith =Ie= 22 A, enclosed: Ith= 16 A, Rated operational current AC-1 Conventional free air thermal current, 1 pole open: Ith= 50 A, enclosed: Ith= 40 A, Max. rating for three-phase motors, 50 - 60 Hz AC-3 220 V 230 V: P= 1.5 kW, 380 V 400 V: P= 3 kW, 660 V 690 V: P= 3 kW, Max. rating for three-phase motors, 50 - 60 Hz AC-4 220 V 230 V: P= 1.1 kW, 380 V 400 V: P= 2.2 kW, 660 V 690 V: P= 2.2 kW, For use with: …DILE, Contacts N/C = Normally closed: 1 NC, Voltage AC/DC: AC operation