DILMP20(220V50/60HZ) Contactor, 4 pole, AC operation, AC-1: 22 A, 220 V 50/60 Hz, Screw terminals image 1
DILMP20(220V50/60HZ) Contactor, 4 pole, AC operation, AC-1: 22 A, 220 V 50/60 Hz, Screw terminals image 2
DILMP20(220V50/60HZ) Contactor, 4 pole, AC operation, AC-1: 22 A, 220 V 50/60 Hz, Screw terminals image 3
DILMP20(220V50/60HZ) Contactor, 4 pole, AC operation, AC-1: 22 A, 220 V 50/60 Hz, Screw terminals image 4
DILMP20(220V50/60HZ) Contactor, 4 pole, AC operation, AC-1: 22 A, 220 V 50/60 Hz, Screw terminals image 5
DILMP20(220V50/60HZ) Contactor, 4 pole, AC operation, AC-1: 22 A, 220 V 50/60 Hz, Screw terminals image 6
DILMP20(220V50/60HZ) Contactor, 4 pole, AC operation, AC-1: 22 A, 220 V 50/60 Hz, Screw terminals image 7
DILMP20(220V50/60HZ) Contactor, 4 pole, AC operation, AC-1: 22 A, 220 V 50/60 Hz, Screw terminals image 8
DILMP20(220V50/60HZ) Contactor, 4 pole, AC operation, AC-1: 22 A, 220 V 50/60 Hz, Screw terminals image 9
DILMP20(220V50/60HZ) Contactor, 4 pole, AC operation, AC-1: 22 A, 220 V 50/60 Hz, Screw terminals image 10
DILMP20(220V50/60HZ) Contactor, 4 pole, AC operation, AC-1: 22 A, 220 V 50/60 Hz, Screw terminals image 11
DILMP20(220V50/60HZ) Contactor, 4 pole, AC operation, AC-1: 22 A, 220 V 50/60 Hz, Screw terminals image 12
DILMP20(220V50/60HZ) Contactor, 4 pole, AC operation, AC-1: 22 A, 220 V 50/60 Hz, Screw terminals image 13
DILMP20(220V50/60HZ) Contactor, 4 pole, AC operation, AC-1: 22 A, 220 V 50/60 Hz, Screw terminals thumbnail 1
DILMP20(220V50/60HZ) Contactor, 4 pole, AC operation, AC-1: 22 A, 220 V 50/60 Hz, Screw terminals thumbnail 2
DILMP20(220V50/60HZ) Contactor, 4 pole, AC operation, AC-1: 22 A, 220 V 50/60 Hz, Screw terminals thumbnail 3
DILMP20(220V50/60HZ) Contactor, 4 pole, AC operation, AC-1: 22 A, 220 V 50/60 Hz, Screw terminals thumbnail 4
DILMP20(220V50/60HZ) Contactor, 4 pole, AC operation, AC-1: 22 A, 220 V 50/60 Hz, Screw terminals thumbnail 5
DILMP20(220V50/60HZ) Contactor, 4 pole, AC operation, AC-1: 22 A, 220 V 50/60 Hz, Screw terminals thumbnail 6
DILMP20(220V50/60HZ) Contactor, 4 pole, AC operation, AC-1: 22 A, 220 V 50/60 Hz, Screw terminals thumbnail 7
DILMP20(220V50/60HZ) Contactor, 4 pole, AC operation, AC-1: 22 A, 220 V 50/60 Hz, Screw terminals thumbnail 8
DILMP20(220V50/60HZ) Contactor, 4 pole, AC operation, AC-1: 22 A, 220 V 50/60 Hz, Screw terminals thumbnail 9
DILMP20(220V50/60HZ) Contactor, 4 pole, AC operation, AC-1: 22 A, 220 V 50/60 Hz, Screw terminals thumbnail 10
DILMP20(220V50/60HZ) Contactor, 4 pole, AC operation, AC-1: 22 A, 220 V 50/60 Hz, Screw terminals thumbnail 11
DILMP20(220V50/60HZ) Contactor, 4 pole, AC operation, AC-1: 22 A, 220 V 50/60 Hz, Screw terminals thumbnail 12
DILMP20(220V50/60HZ) Contactor, 4 pole, AC operation, AC-1: 22 A, 220 V 50/60 Hz, Screw terminals thumbnail 13
Contactor, 4 pole, AC operation, AC-1: 22 A, 220 V 50/60 Hz, Screw terminals
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 4015082769772
MPN: 276977
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums DILMP20(220V50/60HZ) Contactor, 4 pole, AC operation, AC-1: 22 A, 220 V 50/60 Hz, Screw terminals
Zīmols EATON
Kategorijas AC jaudas kontaktori
Izcelsmes valsts* RO
Harmonizētās sistēmas kods 8536 4900 00
ETIM EC000066
Nominālā darbības jauda pie AC-3, 400 V 5.5 kW
Parasti atvērto kontaktu skaits kā galvenais kontakts 4
Parasti slēgto kontaktu skaits kā galvenais kontakts 0
Nominālā darba strāva Ti pie AC-3, 400 V 12 A
Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 50 Hz 220 V
Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 60 Hz 220 V
Nominālais vadības barošanas spriegums pie līdzstrāvas 0 V
Galvenās ķēdes elektriskā pieslēguma veids Skrūvju savienojums
Sprieguma veids iedarbināšanai AC
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4015082769772
Citi tehniskie dati
Moduļu versija No
Papildu kontaktu skaits kā parasti atvērts kontakts 0
Papildkontaktu skaits kā parasti slēgts kontakts 0
Nominālā darba strāva Ti pie AC-1, 400 V 22 A
Nominālā darba strāva Ti pie AC-4, 400 V 10 A
Nominālā darbības jauda pie AC-4, 400 V 4.5 kW
Nominālā darbības jauda NEMA 0 kW
Apraksts
Contactor, Application: Contactors for 4 pole electric consumers, Contactors up to 200 A, 4 pole, Utilization category: AC-1: Non-inductive or slightly inductive loads, resistance furnaces, NAC-3: Normal AC induction motors: starting, switch off during running, Connection technique: Screw terminals, Number of poles: 4 pole, 380 V 400 V: Ie= 12 A, Conventional free air thermal current, 3 pole, 50 - 60 Hz Open at 40 °C: Ith =Ie= 22 A, enclosed: Ith= 18 A, Conventional free air thermal current, 1 pole open: Ith= 60 A, enclosed: Ith= 54 A, 220 V 230 V: P= 3.5 kW, 380 V 400 V: P= 5.5 kW, 660 V 690 V: P= 6.5 kW , Instructions: Contacts to EN 50 012., Voltage AC/DC: AC operation