DILMP20(380V50/60HZ) Contactor, 4 pole, 22 A, 380 V 50/60 Hz, AC operation image 1
DILMP20(380V50/60HZ) Contactor, 4 pole, 22 A, 380 V 50/60 Hz, AC operation image 2
DILMP20(380V50/60HZ) Contactor, 4 pole, 22 A, 380 V 50/60 Hz, AC operation image 3
DILMP20(380V50/60HZ) Contactor, 4 pole, 22 A, 380 V 50/60 Hz, AC operation image 4
DILMP20(380V50/60HZ) Contactor, 4 pole, 22 A, 380 V 50/60 Hz, AC operation image 5
DILMP20(380V50/60HZ) Contactor, 4 pole, 22 A, 380 V 50/60 Hz, AC operation thumbnail 1
DILMP20(380V50/60HZ) Contactor, 4 pole, 22 A, 380 V 50/60 Hz, AC operation thumbnail 2
DILMP20(380V50/60HZ) Contactor, 4 pole, 22 A, 380 V 50/60 Hz, AC operation thumbnail 3
DILMP20(380V50/60HZ) Contactor, 4 pole, 22 A, 380 V 50/60 Hz, AC operation thumbnail 4
DILMP20(380V50/60HZ) Contactor, 4 pole, 22 A, 380 V 50/60 Hz, AC operation thumbnail 5
Contactor, 4 pole, 22 A, 380 V 50/60 Hz, AC operation
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 30.06.26
EAN: 4015082769796
MPN: 276979
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 1-4 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums DILMP20(380V50/60HZ) Contactor, 4 pole, 22 A, 380 V 50/60 Hz, AC operation
Zīmols EATON
Kategorijas AC jaudas kontaktori
Izcelsmes valsts* RO
Harmonizētās sistēmas kods 8536 4900 00
ETIM EC000066
Nominālā darbības jauda pie AC-3, 400 V 5.5 kW
Parasti atvērto kontaktu skaits kā galvenais kontakts 4
Parasti slēgto kontaktu skaits kā galvenais kontakts 0
Nominālā darba strāva Ti pie AC-3, 400 V 12 A
Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 50 Hz 380 V
Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 60 Hz 380 V
Nominālais vadības barošanas spriegums pie līdzstrāvas 0 V
Galvenās ķēdes elektriskā pieslēguma veids Skrūvju savienojums
Sprieguma veids iedarbināšanai AC
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4015082769796
Citi tehniskie dati
Moduļu versija No
Papildu kontaktu skaits kā parasti atvērts kontakts 0
Papildkontaktu skaits kā parasti slēgts kontakts 0
Nominālā darba strāva Ti pie AC-1, 400 V 22 A
Nominālā darba strāva Ti pie AC-4, 400 V 10 A
Nominālā darbības jauda pie AC-4, 400 V 4.5 kW
Nominālā darbības jauda NEMA 0 kW
Apraksts
Contactor, Application: Contactors for 4 pole electric consumers, Contactors up to 200 A, 4 pole, Utilization category: AC-1: Non-inductive or slightly inductive loads, resistance furnaces, NAC-3: Normal AC induction motors: starting, switch off during running, Connection technique: Screw terminals, Number of poles: 4 pole, 380 V 400 V: Ie= 12 A, Conventional free air thermal current, 3 pole, 50 - 60 Hz Open at 40 °C: Ith =Ie= 22 A, enclosed: Ith= 18 A, Conventional free air thermal current, 1 pole open: Ith= 60 A, enclosed: Ith= 54 A, 220 V 230 V: P= 3.5 kW, 380 V 400 V: P= 5.5 kW, 660 V 690 V: P= 6.5 kW , Instructions: Contacts to EN 50 012., Voltage AC/DC: AC operation