DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals image 1
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals image 2
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals image 3
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals image 4
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals image 5
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals image 6
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals image 7
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals image 8
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals image 9
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals image 10
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals image 11
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals image 12
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals image 13
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals image 14
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals image 15
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals image 16
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals image 17
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals thumbnail 1
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals thumbnail 2
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals thumbnail 3
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals thumbnail 4
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals thumbnail 5
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals thumbnail 6
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals thumbnail 7
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals thumbnail 8
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals thumbnail 9
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals thumbnail 10
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals thumbnail 11
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals thumbnail 12
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals thumbnail 13
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals thumbnail 14
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals thumbnail 15
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals thumbnail 16
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals thumbnail 17
Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 31.12.26
EAN: 4015082780333
MPN: 278033
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals
Zīmols EATON
Kategorijas AC jaudas kontaktori
Izcelsmes valsts* RO
Harmonizētās sistēmas kods 8536 4900 00
ETIM EC000066
Nominālā darbības jauda pie AC-3, 400 V 30 kW
Parasti atvērto kontaktu skaits kā galvenais kontakts 3
Parasti slēgto kontaktu skaits kā galvenais kontakts 0
Nominālā darba strāva Ti pie AC-3, 400 V 65 A
Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 50 Hz 230 V
Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 60 Hz 230 V
Nominālais vadības barošanas spriegums pie līdzstrāvas 0 V
Galvenās ķēdes elektriskā pieslēguma veids Atsperes skavas savienojums
Sprieguma veids iedarbināšanai AC
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4015082780333
Citi tehniskie dati
Moduļu versija No
Papildu kontaktu skaits kā parasti atvērts kontakts 0
Papildkontaktu skaits kā parasti slēgts kontakts 0
Nominālā darba strāva Ti pie AC-1, 400 V 98 A
Nominālā darba strāva Ti pie AC-4, 400 V 25 A
Nominālā darbības jauda pie AC-4, 400 V 12 kW
Nominālā darbības jauda NEMA 37 kW