DILM7-01(380V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 3 kW, 1 NC, 380 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 1
DILM7-01(380V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 3 kW, 1 NC, 380 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 2
DILM7-01(380V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 3 kW, 1 NC, 380 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 3
DILM7-01(380V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 3 kW, 1 NC, 380 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 4
DILM7-01(380V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 3 kW, 1 NC, 380 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 5
DILM7-01(380V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 3 kW, 1 NC, 380 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 1
DILM7-01(380V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 3 kW, 1 NC, 380 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 2
DILM7-01(380V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 3 kW, 1 NC, 380 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 3
DILM7-01(380V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 3 kW, 1 NC, 380 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 4
DILM7-01(380V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 3 kW, 1 NC, 380 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 5
Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 3 kW, 1 NC, 380 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 30.06.26
EAN: 4015082765941
MPN: 276594
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 1-4 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums DILM7-01(380V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 3 kW, 1 NC, 380 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals
Zīmols EATON
Kategorijas AC jaudas kontaktori
Izcelsmes valsts* RO
Harmonizētās sistēmas kods 8536 4900 00
ETIM EC000066
Nominālā darbības jauda pie AC-3, 400 V 3 kW
Parasti atvērto kontaktu skaits kā galvenais kontakts 3
Parasti slēgto kontaktu skaits kā galvenais kontakts 0
Nominālā darba strāva Ti pie AC-3, 400 V 7 A
Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 50 Hz 380 V
Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 60 Hz 380 V
Nominālais vadības barošanas spriegums pie līdzstrāvas 0 V
Galvenās ķēdes elektriskā pieslēguma veids Skrūvju savienojums
Sprieguma veids iedarbināšanai AC
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4015082765941
Citi tehniskie dati
Moduļu versija No
Papildu kontaktu skaits kā parasti atvērts kontakts 0
Papildkontaktu skaits kā parasti slēgts kontakts 1
Nominālā darba strāva Ti pie AC-1, 400 V 22 A
Nominālā darba strāva Ti pie AC-4, 400 V 5 A
Nominālā darbības jauda pie AC-4, 400 V 2.2 kW
Nominālā darbības jauda NEMA 2.2 kW
Apraksts
Contactor, Application: Contactors for Motors, Contactors up to 170 A, 3 pole, Utilization category: AC-1: Non-inductive or slightly inductive loads, resistance furnaces, NAC-3: Normal AC induction motors: starting, switch off during running, AC-4: Normal AC induction motors: starting, plugging, reversing, inching, Connection technique: Screw terminals, Notes: Also suitable for motors with efficiency class IE3., IE3-ready devices are identified by the logo on their packaging., Number of poles: 3 pole, Rated operational current AC-3 380 V 400 V: Ie= 7 A, Rated operational current AC-1 Conventional free air thermal current, 3 pole , 50 - 60 Hz Open at 40 °C: Ith =Ie= 22 A, enclosed: Ith= 18 A, Rated operational current AC-1 Conventional free air thermal current, 1 pole open: Ith= 50 A, enclosed: Ith= 45 A, Max. rating for three-phase motors, 50 - 60 Hz AC-3 220 V 230 V: P= 2.2 kW, 380 V 400 V: P= 3 kW, 660 V 690 V: P= 3.5 kW, Max. rating for three-phase motors, 50 - 60 Hz AC-4 220 V 230 V: P= 1 kW, 380 V 400 V: P= 2.2 kW, 660 V 690 V: P= 2.9 kW, Can be combined with auxiliary contact: DILA-XHI(V).., Contacts N/C = Normally closed: 1 NC, Instructions: Contacts to EN 50 012., with mirror contact., Voltage AC/DC: AC operation