DILM40(42V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 42 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 1
DILM40(42V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 42 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 2
DILM40(42V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 42 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 3
DILM40(42V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 42 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 4
DILM40(42V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 42 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 5
DILM40(42V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 42 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 6
DILM40(42V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 42 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 7
DILM40(42V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 42 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 8
DILM40(42V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 42 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 9
DILM40(42V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 42 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 10
DILM40(42V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 42 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 11
DILM40(42V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 42 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 12
DILM40(42V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 42 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 13
DILM40(42V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 42 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 14
DILM40(42V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 42 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 15
DILM40(42V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 42 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 16
DILM40(42V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 42 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 17
DILM40(42V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 42 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 1
DILM40(42V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 42 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 2
DILM40(42V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 42 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 3
DILM40(42V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 42 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 4
DILM40(42V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 42 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 5
DILM40(42V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 42 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 6
DILM40(42V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 42 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 7
DILM40(42V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 42 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 8
DILM40(42V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 42 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 9
DILM40(42V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 42 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 10
DILM40(42V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 42 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 11
DILM40(42V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 42 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 12
DILM40(42V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 42 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 13
DILM40(42V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 42 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 14
DILM40(42V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 42 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 15
DILM40(42V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 42 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 16
DILM40(42V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 42 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 17
Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 42 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 31.12.26
EAN: 4015082777715
MPN: 277771
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums DILM40(42V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 42 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals
Zīmols EATON
Kategorijas AC jaudas kontaktori
Izcelsmes valsts* RO
Harmonizētās sistēmas kods 8536 4900 00
ETIM EC000066
Nominālā darbības jauda pie AC-3, 400 V 18.5 kW
Parasti atvērto kontaktu skaits kā galvenais kontakts 3
Parasti slēgto kontaktu skaits kā galvenais kontakts 0
Nominālā darba strāva Ti pie AC-3, 400 V 40 A
Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 50 Hz 42 V
Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 60 Hz 42 V
Nominālais vadības barošanas spriegums pie līdzstrāvas 0 V
Galvenās ķēdes elektriskā pieslēguma veids Skrūvju savienojums
Sprieguma veids iedarbināšanai AC
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4015082777715
Citi tehniskie dati
Moduļu versija No
Papildu kontaktu skaits kā parasti atvērts kontakts 0
Papildkontaktu skaits kā parasti slēgts kontakts 0
Nominālā darba strāva Ti pie AC-1, 400 V 60 A
Nominālā darba strāva Ti pie AC-4, 400 V 18 A
Nominālā darbības jauda pie AC-4, 400 V 9 kW
Nominālā darbības jauda NEMA 22 kW