DILM40(380V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 380 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 1
DILM40(380V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 380 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 2
DILM40(380V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 380 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 3
DILM40(380V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 380 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 4
DILM40(380V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 380 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 5
DILM40(380V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 380 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 1
DILM40(380V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 380 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 2
DILM40(380V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 380 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 3
DILM40(380V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 380 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 4
DILM40(380V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 380 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 5
Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 380 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 30.06.26
EAN: 4015082777753
MPN: 277775
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 1-4 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums DILM40(380V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 18.5 kW, 380 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals
Zīmols EATON
Kategorijas AC jaudas kontaktori
Izcelsmes valsts* RO
Harmonizētās sistēmas kods 8536 4900 00
ETIM EC000066
Nominālā darbības jauda pie AC-3, 400 V 18.5 kW
Parasti atvērto kontaktu skaits kā galvenais kontakts 3
Parasti slēgto kontaktu skaits kā galvenais kontakts 0
Nominālā darba strāva Ti pie AC-3, 400 V 40 A
Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 50 Hz 380 V
Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 60 Hz 380 V
Nominālais vadības barošanas spriegums pie līdzstrāvas 0 V
Galvenās ķēdes elektriskā pieslēguma veids Skrūvju savienojums
Sprieguma veids iedarbināšanai AC
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4015082777753
Citi tehniskie dati
Moduļu versija No
Papildu kontaktu skaits kā parasti atvērts kontakts 0
Papildkontaktu skaits kā parasti slēgts kontakts 0
Nominālā darba strāva Ti pie AC-1, 400 V 60 A
Nominālā darba strāva Ti pie AC-4, 400 V 18 A
Nominālā darbības jauda pie AC-4, 400 V 9 kW
Nominālā darbības jauda NEMA 22 kW