DILM32-11(220V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 15 kW, 1 N/O, 1 NC, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals image 1
DILM32-11(220V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 15 kW, 1 N/O, 1 NC, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals image 2
DILM32-11(220V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 15 kW, 1 N/O, 1 NC, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals image 3
DILM32-11(220V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 15 kW, 1 N/O, 1 NC, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals image 4
DILM32-11(220V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 15 kW, 1 N/O, 1 NC, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals image 5
DILM32-11(220V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 15 kW, 1 N/O, 1 NC, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals image 6
DILM32-11(220V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 15 kW, 1 N/O, 1 NC, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals image 7
DILM32-11(220V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 15 kW, 1 N/O, 1 NC, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals image 8
DILM32-11(220V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 15 kW, 1 N/O, 1 NC, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals image 9
DILM32-11(220V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 15 kW, 1 N/O, 1 NC, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals image 10
DILM32-11(220V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 15 kW, 1 N/O, 1 NC, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals image 11
DILM32-11(220V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 15 kW, 1 N/O, 1 NC, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals image 12
DILM32-11(220V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 15 kW, 1 N/O, 1 NC, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals image 13
DILM32-11(220V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 15 kW, 1 N/O, 1 NC, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals image 14
DILM32-11(220V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 15 kW, 1 N/O, 1 NC, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals image 15
DILM32-11(220V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 15 kW, 1 N/O, 1 NC, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals image 16
DILM32-11(220V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 15 kW, 1 N/O, 1 NC, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals thumbnail 1
DILM32-11(220V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 15 kW, 1 N/O, 1 NC, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals thumbnail 2
DILM32-11(220V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 15 kW, 1 N/O, 1 NC, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals thumbnail 3
DILM32-11(220V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 15 kW, 1 N/O, 1 NC, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals thumbnail 4
DILM32-11(220V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 15 kW, 1 N/O, 1 NC, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals thumbnail 5
DILM32-11(220V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 15 kW, 1 N/O, 1 NC, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals thumbnail 6
DILM32-11(220V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 15 kW, 1 N/O, 1 NC, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals thumbnail 7
DILM32-11(220V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 15 kW, 1 N/O, 1 NC, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals thumbnail 8
DILM32-11(220V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 15 kW, 1 N/O, 1 NC, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals thumbnail 9
DILM32-11(220V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 15 kW, 1 N/O, 1 NC, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals thumbnail 10
DILM32-11(220V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 15 kW, 1 N/O, 1 NC, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals thumbnail 11
DILM32-11(220V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 15 kW, 1 N/O, 1 NC, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals thumbnail 12
DILM32-11(220V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 15 kW, 1 N/O, 1 NC, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals thumbnail 13
DILM32-11(220V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 15 kW, 1 N/O, 1 NC, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals thumbnail 14
DILM32-11(220V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 15 kW, 1 N/O, 1 NC, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals thumbnail 15
DILM32-11(220V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 15 kW, 1 N/O, 1 NC, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals thumbnail 16
Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 15 kW, 1 N/O, 1 NC, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 4015081983728
MPN: 199671
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums DILM32-11(220V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 15 kW, 1 N/O, 1 NC, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals
Zīmols EATON
Kategorijas AC jaudas kontaktori
Izcelsmes valsts* RO
Harmonizētās sistēmas kods 8536 4900 00
ETIM EC000066
Nominālā darbības jauda pie AC-3, 400 V 15 kW
Parasti atvērto kontaktu skaits kā galvenais kontakts 3
Parasti slēgto kontaktu skaits kā galvenais kontakts 0
Nominālā darba strāva Ti pie AC-3, 400 V 32 A
Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 50 Hz 220 V
Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 60 Hz 220 V
Nominālais vadības barošanas spriegums pie līdzstrāvas 0 V
Galvenās ķēdes elektriskā pieslēguma veids Atsperes skavas savienojums
Sprieguma veids iedarbināšanai AC
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4015081983728
Citi tehniskie dati
Moduļu versija No
Papildu kontaktu skaits kā parasti atvērts kontakts 1
Papildkontaktu skaits kā parasti slēgts kontakts 1
Nominālā darba strāva Ti pie AC-1, 400 V 45 A
Nominālā darba strāva Ti pie AC-4, 400 V 15 A
Nominālā darbības jauda pie AC-4, 400 V 7 kW
Nominālā darbības jauda NEMA 0 kW