DILM25-11(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 11 kW, 1 N/O, 1 NC, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals image 1
DILM25-11(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 11 kW, 1 N/O, 1 NC, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals image 2
DILM25-11(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 11 kW, 1 N/O, 1 NC, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals image 3
DILM25-11(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 11 kW, 1 N/O, 1 NC, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals image 4
DILM25-11(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 11 kW, 1 N/O, 1 NC, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals image 5
DILM25-11(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 11 kW, 1 N/O, 1 NC, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals image 6
DILM25-11(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 11 kW, 1 N/O, 1 NC, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals image 7
DILM25-11(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 11 kW, 1 N/O, 1 NC, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals image 8
DILM25-11(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 11 kW, 1 N/O, 1 NC, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals image 9
DILM25-11(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 11 kW, 1 N/O, 1 NC, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals image 10
DILM25-11(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 11 kW, 1 N/O, 1 NC, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals image 11
DILM25-11(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 11 kW, 1 N/O, 1 NC, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals image 12
DILM25-11(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 11 kW, 1 N/O, 1 NC, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals image 13
DILM25-11(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 11 kW, 1 N/O, 1 NC, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals image 14
DILM25-11(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 11 kW, 1 N/O, 1 NC, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals image 15
DILM25-11(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 11 kW, 1 N/O, 1 NC, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals image 16
DILM25-11(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 11 kW, 1 N/O, 1 NC, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals thumbnail 1
DILM25-11(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 11 kW, 1 N/O, 1 NC, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals thumbnail 2
DILM25-11(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 11 kW, 1 N/O, 1 NC, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals thumbnail 3
DILM25-11(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 11 kW, 1 N/O, 1 NC, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals thumbnail 4
DILM25-11(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 11 kW, 1 N/O, 1 NC, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals thumbnail 5
DILM25-11(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 11 kW, 1 N/O, 1 NC, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals thumbnail 6
DILM25-11(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 11 kW, 1 N/O, 1 NC, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals thumbnail 7
DILM25-11(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 11 kW, 1 N/O, 1 NC, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals thumbnail 8
DILM25-11(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 11 kW, 1 N/O, 1 NC, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals thumbnail 9
DILM25-11(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 11 kW, 1 N/O, 1 NC, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals thumbnail 10
DILM25-11(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 11 kW, 1 N/O, 1 NC, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals thumbnail 11
DILM25-11(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 11 kW, 1 N/O, 1 NC, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals thumbnail 12
DILM25-11(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 11 kW, 1 N/O, 1 NC, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals thumbnail 13
DILM25-11(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 11 kW, 1 N/O, 1 NC, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals thumbnail 14
DILM25-11(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 11 kW, 1 N/O, 1 NC, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals thumbnail 15
DILM25-11(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 11 kW, 1 N/O, 1 NC, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals thumbnail 16
Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 11 kW, 1 N/O, 1 NC, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 4015081973705
MPN: 199286
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums DILM25-11(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 11 kW, 1 N/O, 1 NC, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals
Zīmols EATON
Kategorijas AC jaudas kontaktori
Izcelsmes valsts* RO
Harmonizētās sistēmas kods 8536 4900 00
ETIM EC000066
Nominālā darbības jauda pie AC-3, 400 V 11 kW
Parasti atvērto kontaktu skaits kā galvenais kontakts 3
Parasti slēgto kontaktu skaits kā galvenais kontakts 0
Nominālā darba strāva Ti pie AC-3, 400 V 25 A
Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 50 Hz 24 V
Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 60 Hz 24 V
Nominālais vadības barošanas spriegums pie līdzstrāvas 0 V
Galvenās ķēdes elektriskā pieslēguma veids Atsperes skavas savienojums
Sprieguma veids iedarbināšanai AC
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4015081973705
Citi tehniskie dati
Moduļu versija No
Papildu kontaktu skaits kā parasti atvērts kontakts 1
Papildkontaktu skaits kā parasti slēgts kontakts 1
Nominālā darba strāva Ti pie AC-1, 400 V 45 A
Nominālā darba strāva Ti pie AC-4, 400 V 13 A
Nominālā darbības jauda pie AC-4, 400 V 6 kW
Nominālā darbības jauda NEMA 0 kW