| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Construction power distributor metal M-AVEV 50/321-6/UR2/A/TIROL |
| Zīmols | PCE |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000484 |
| Modelis | Savienojuma/dalītāja skapis |
| Nominālā strāva | 50 A |
| Nominālais spriegums | 230/400 V |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9003399336058 |
| Platums | 710 mm |
| Augstums | 1270 mm |
| Dziļums | 360 mm |
| Galvenais slēdzis | Citi |
| CEE kontaktligzdu skaits 16 A / 400 V / 5P | 3 |
| CEE kontaktligzdu skaits 32 A / 400 V / 5P | 2 |
| CEE kontaktligzdu skaits 63 A / 400 V / 5P | 1 |
| Kontaktligzdu skaits ar aizsargkontaktu (F tips) | 6 |
| Savienota slodze | 35 kVA |
| Skaitītāju paneļu skaits | 1 |
| Mājokļa materiāls | Tērauda loksne |
| Noplūdes strāvas veids | Citi |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP44 |
| Zemējuma noplūdes slēdžu skaits 300 mA | 1 |
| Zemējuma noplūdes slēdžu skaits 30 mA | 1 |
| Miniatūru slēdžu skaits | 11 |
| Polu skaits galvenais slēdzis | 3 |
| Galvenā slēdža nominālā strāva | 63 A |