| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | CONSOLE VERSTELBAAR SET 100 Zplus |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Izcelsmes valsts* | NL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 7314 5000 00 |
| ETIM | EC000022 |
| Platums | 162 mm |
| Modelis | Sienas kronšteins |
| Augstums | 140 mm |
| Garums | 55 mm |
| Piemērots ķēdes integritātei | No |
| Piemērots kabeļu vadības sistēmas platumam | 100 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8428031160340 |
| RAL numurs | 0 |
| Virsmas aizsardzība | Karsti cinkots un pārklāts |
| Materiāla kvalitāte | Citi |
| Materiāls | Tērauds |
| Nestspēja | 0 kN |