| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | CONSOLE OMEGA OPHANGING 300 Zplus |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Izcelsmes valsts* | NL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 7314 5000 00 |
| ETIM | EC000896 |
| Platums | 357 mm |
| Modelis | Atbalsta profils |
| Augstums | 196 mm |
| Diametrs | 0 mm |
| Regulējams | No |
| Eņģes | No |
| Garums | 50 mm |
| Nestspēja | 0.85 N |
| Vītnes izmērs (metriska) | 0 |
| Piemērots ķēdes integritātei | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8428031160432 |
| RAL numurs | 0 |
| Virsmas aizsardzība | Karsti cinkots un pārklāts |
| Materiāla kvalitāte | Citi |
| Materiāls | Tērauds |
| Nerūsējošais tērauds, marinēts | No |