CONNECTOR RST25I3SB1 YR1S BG03 image 1
CONNECTOR RST25I3SB1 YR1S BG03
Tikai pasūtījums Minimālais pasūtījuma daudzums: 100
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 4049088001499
MPN: 96.033.4054.3
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums CONNECTOR RST25I3SB1 YR1S BG03
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4049088001499
Apraksts
RST® CLASSIC connector, angled 90°, number of poles 3, female, connection type screw connection, rated voltage 250 V, rated current 25 A, cable diameter 6 - 10 mm, color of coding/ contact carrier concrete grey