CONNECTOR RST20I5S B1 ZRYS A TB04 image 1
CONNECTOR RST20I5S B1 ZRYS A TB04
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 4015573936584
MPN: 96.051.4353.6
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums CONNECTOR RST20I5S B1 ZRYS A TB04
Zīmols Wieland
Kategorijas Iespraužamie savienotāji
Izcelsmes valsts* DE
ETIM EC002560
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4015573936584
Apraksts
RST® CLASSIC connector, splitter connector, number of poles 5, female, connection type screw connection, rated voltage 250 V, rated current 20 A, cable diameter 10 - 14 mm, color of coding/ contact carrier turquoise blue