CONNECTOR RST20I5S B1 ZR3S A TB04 image 1
CONNECTOR RST20I5S B1 ZR3S A TB04
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 4015573877443
MPN: 96.051.4553.6
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums CONNECTOR RST20I5S B1 ZR3S A TB04
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4015573877443
Apraksts
RST® CLASSIC connector, straight, number of poles 5, female, connection type screw connection, rated voltage 250 V, rated current 20 A, cable diameter 13 - 18 mm, color of coding/ contact carrier turquoise blue