CONNECTOR RST20I3S B1 ZR2 GL image 1
CONNECTOR RST20I3S B1 ZR2 GL
Tikai pasūtījums Minimālais pasūtījuma daudzums: 100
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 4015573769632
MPN: 96.031.4153.0
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums CONNECTOR RST20I3S B1 ZR2 GL
Zīmols Wieland
Kategorijas Iespraužamie savienotāji
Izcelsmes valsts* DE
ETIM EC002560
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4015573769632
Apraksts
RST® CLASSIC connector, straight, number of poles 3, female, connection type screw connection, rated voltage 250 V, rated current 20 A, cable diameter 10 - 14 mm, color of coding/ contact carrier light grey