CONNECTOR RST20I3S B1 ZR1 GL image 1
CONNECTOR RST20I3S B1 ZR1 GL
Tikai pasūtījums Minimālais pasūtījuma daudzums: 100
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 4015573769618
MPN: 96.031.4053.0
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums CONNECTOR RST20I3S B1 ZR1 GL
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4015573769618
Apraksts
RST® CLASSIC connector, straight, number of poles 3, female, connection type screw connection, rated voltage 250 V, rated current 20 A, cable diameter 6 - 10 mm, color of coding/ contact carrier light grey