CONNECTOR RST20I3F S2 ZR3SV BL04 image 1
CONNECTOR RST20I3F S2 ZR3SV BL04
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 4015573983267
MPN: 96.032.0553.9
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums CONNECTOR RST20I3F S2 ZR3SV BL04
Zīmols Wieland
Kategorijas Iespraužamie savienotāji
Izcelsmes valsts* DE
ETIM EC002560
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4015573983267
Apraksts
RST® CLASSIC connector, straight, number of poles 3, male, connection type spring clamp connection, rated voltage 250 V / 400 V, rated current 20 A, cable diameter 13 - 18 mm, color of coding/ contact carrier light blue