CONNECTOR RST20I3F S2 ZR1 V GR image 1
CONNECTOR RST20I3F S2 ZR1 V GR
Tikai pasūtījums Minimālais pasūtījuma daudzums: 100
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 4015573742741
MPN: 96.032.0053.0
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums CONNECTOR RST20I3F S2 ZR1 V GR
Zīmols Wieland
Kategorijas Iespraužamie savienotāji
Izcelsmes valsts* DE
ETIM EC002560
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4015573742741
Apraksts
RST® CLASSIC connector, straight, number of poles 3, male, connection type spring clamp connection, rated voltage 250 V, rated current 20 A, cable diameter 6 - 10 mm, color of coding/ contact carrier light grey