CONNECTOR RST20I3C B1 ZR1 SW image 1
CONNECTOR RST20I3C B1 ZR1 SW
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 4015573795297
MPN: 96.131.0053.1
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums CONNECTOR RST20I3C B1 ZR1 SW
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4015573795297
Apraksts
RST® CLASSIC connector, straight, number of poles 3, female, connection type crimp, rated voltage 250 V, rated current 20 A, cable diameter 6 - 10 mm, color of coding/ contact carrier black