CONNECTOR RST20I2S S13ZRW V SW image 1
CONNECTOR RST20I2S S13ZRW V SW
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 4015573780880
MPN: 96.022.4453.1
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums CONNECTOR RST20I2S S13ZRW V SW
Zīmols Wieland
Kategorijas Iespraužamie savienotāji
Izcelsmes valsts* DE
ETIM EC002560
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4015573780880
Apraksts
RST® CLASSIC connector, straight, for illumination cable, number of poles 2, male, connection type screw connection, rated voltage 250 V, rated current 20 A, cable diameter 5.3 - 13.3 mm, illumination cable (13.3x5.3), color of coding/ contact carrier black