| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Connection cable 5m H05BQ-F 2x1 orange PUR with plug IP20 |
| Zīmols | PCE |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8544 4290 00 |
| ETIM | EC001576 |
| Nominālā strāva | 10 A |
| Nominālā šķērsgriezuma vadītājs | 1 mm² |
| Savienojums 1 | Kontūrdakša (CEE 7/17) |
| 2. savienojums | Kabeļa gala uzmava |
| Garums | 5 m |
| Krāsa ārējais apvalks | Oranža |
| Materiāls ārējais apvalks | Poliuretāns (PUR) |
| Kodolu skaits | 2 |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Ar aizsargvadu | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9003399113918 |