| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Conductor holder DEHNQUICK StSt with nail dowel 6x60mm for Rd 6-10mm |
| Zīmols | Dehn |
| Kategorijas |
Lightning Protection Components
|
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000508 |
| Montāžas tipa vadītājs | Ar satveršanas skavu |
| Stiprinājuma tipa turētājs | Ar kontaktdakšu |
| Piemērots apaļa diametra vadītājam | 6-10 mm |
| Turētāja materiāls | Nerūsējošais tērauds V2A |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4013364346901, 4013364346901 |
| Sienas attālums | 0 mm |
| Seglu skavas materiāls | Nerūsējošais tērauds V2A |