| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | CONCENTRA® SPOT R50 60 W 230 V E14 |
| Zīmols | LEDVANCE |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 2210 00 |
| ETIM | EC000102 |
| Kontaktligzda | E14 |
| Kopējais garums | 87 mm |
| Diametrs | 50 mm |
| Atstarotāja tips | Punkts |
| Lampas spriegums | 230 V |
| Lampas jauda | 60 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4008597182228 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4008597482229 |
| Gaismas intensitāte | 490 cd |
| Forša stara | No |
| Vidējais nominālais kalpošanas laiks | 1000 h |
| Lampas apzīmējums | R16 |