| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | CONCENTRA® PAR38 80 W 240 V E27 |
| Zīmols | OSRAM |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 2210 00 |
| ETIM | EC000102 |
| Kontaktligzda | E27 |
| Kopējais garums | 136 mm |
| Diametrs | 122 mm |
| Lampas spriegums | 220-240 V |
| Lampas jauda | 80 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4050300236575 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4050300987880 |
| Gaismas intensitāte | 1800 cd |
| Forša stara | No |
| Neodīma lampa | No |
| Vidējais nominālais kalpošanas laiks | 2000 h |