| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | CON.LITE CQH1 18-58W 1H |
| Zīmols | EATON |
| Izcelsmes valsts* | RO |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8512 2000 00 |
| ETIM | EC000471 |
| Aizsardzības klase | I |
| Jauda | 5 W |
| Nominālais spriegums | 207-253 V |
| Ar tālvadības slēdža savienojumu | Yes |
| Monitoringa aprīkojums | Nav |
| Nominālais darbības laiks | 1 h |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8714112060372 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 8714112060372 |