| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Complete meter cabinet for 3-point mounting, without equipment |
| Zīmols | EATON |
| Izcelsmes valsts* | CZ |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000262 |
| Montāžas metode | Virsmas montāža/daļēja padziļināta montāža |
| Nominālā strāva | 0 A |
| Skaitītāju skapju skaits | 2 |
| Apakšējā savienojuma vieta | Ar kopņu joslu 5-polu |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP31 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9010238128040 |
| Platums | 1300 mm |
| Modelis | 1 stāvs |
| Augstums | 1100 mm |
| Dziļums | 225 mm |
| Ar montāžas plāksni | No |
| Iebūvēts dziļums | 225 mm |
| Lauku skaits | 5 |
| Iebūvētais augstums | 1100 mm |
| Iebūvētais platums | 1300 mm |
| Materiāls | Tērauda plāksne |
| TSG paneļu skaits | 0 |
| Izplatītāja rindu skaits | 5 |