| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Communication Processor SIMATIC CP 1542SP-1 Ethernet |
| Zīmols | Siemens |
| Kategorijas |
Industriālie lauka kopnes moduļi
|
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8517 6200 00 |
| ETIM | EC001423 |
| Rūpniecisko Ethernet interfeisu skaits | 1 |
| HW interfeisu skaits RS-232 | 0 |
| HW interfeisu skaits RS-422 | 0 |
| HW interfeisu skaits RS-485 | 0 |
| HW interfeisu sērijas TTY skaits | 0 |
| HW interfeisu skaits USB | 0 |
| Paralēlo HW interfeisu skaits | 0 |
| Citu HW interfeisu skaits | 0 |
| Ar optisko interfeisu | No |
| PROFINET saskarņu skaits | 0 |
| Bezvadu HW interfeisu skaits | 0 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4047622199619 |
| Platums | 60 mm |
| Augstums | 117 mm |
| Dziļums | 74 mm |
| Piemērots drošības funkcijām | No |
| Atbalsta protokols LON | No |
| Atbalsta protokols TCP/IP | No |
| Atbalsta protokols ASI | No |
| PROFIBUS atbalsta protokols | No |
| Atbalsta protokols CAN | No |
| INTERBUS atbalsta protokols | No |
| KNX atbalsta protokols | No |
| Modbus atbalsta protokols | No |
| Atbalsta protokols Data-Highway | No |
| Atbalsta protokols DeviceNet | No |
| SUCONET atbalsta protokols | No |
| Atbalsta protokols citām kopņu sistēmām | No |
| Atlaišana | No |
| Pārraides ātrums | 0 kBit/s |
| Ar iespējamu atdalīšanu | No |
| Sprādziendrošības kategorija gāzei | Nav |
| Eksplozijas drošības kategorija putekļiem | Nav |
| Papildu darbības aģents (ex ia) | No |
| Papildu darbības aģents (Ex ib) | No |
| SERCOS atbalsta protokols | No |
| INTERBUS drošības atbalsta protokols | No |
| Radio standarta Bluetooth | No |
| Radio standarta Wi-Fi 802.11 | No |
| IO saišu meistars | No |
| Veiktspējas līmenis saskaņā ar EN ISO 13849-1 | Nav |
| Atbalsta protokols AS-interfeisa drošībai darbā | No |
| DeviceNet Safety atbalsta protokols | No |
| Atbalsta protokols EtherNet/IP | No |
| Atbalsta protokols Foundation Fieldbus | No |
| PROFINET CBA atbalsta protokols | No |
| PROFINET IO atbalsta protokols | No |
| PROFIsafe atbalsta protokols | No |
| Atbalsta protokols SafetyBUS lpp | No |
| Datu pārraides veids | Citi |
| Radio standarta GPRS | No |
| Radio standarts GSM | No |
| Radio standarts UMTS | No |
| SIL saskaņā ar IEC 61508 | Nav |
Communications processor CP 1542SP-1 for connection of an SIMATIC S7-ET 200SP to Industrial Ethernet; open IE communication (TCP/IP, ISO-on-TCP, UDP), PG/OP, S7 routing, IP broadcast/multicast, SNMPV1, DHCP, Email, IPV4/IPV6, time-of-day synchronization via NTP, access to web server of CPU, bus adapter required.