| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Combiner Box (Photovoltaik), With fuse holder, Surge protection II, Sw |
| Zīmols | Weidmüller |
| Izcelsmes valsts* | ES |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8537 2091 00 |
| ETIM | EC003857 |
| Platums | 635 mm |
| Augstums | 360 mm |
| Dziļums | 835 mm |
| Darbības temperatūra | -20-45 °C |
| Materiāls | Plastmasas |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP65 |
| Stīgu aizsardzība | 2-polu |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8430243417938, 8430243417938 |