| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Comb busbar fork 3x4P/120A 210mm isol. |
| Zīmols | EATON |
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 9095 00 |
| ETIM | EC000215 |
| Izolēts | No |
| Stabu skaits | 4 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8711426742215 |
| Fāžu skaits | 1 |
| Šķērsgriezums | 10 mm² |
| Garums | 212 mm |
| Nosacītā nominālā īssavienojuma strāva Iq | 10 kA |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 4 |
| Nominālais pārsprieguma spriegums | 8 kV |
| Elektriskā pieslēguma veids | Dakša |
| Nominālā īstermiņa izturības strāva lcw | 10 kA |
| Piemērots ierīcēm ar palīgslēdzi | No |
| Piemērots ierīcēm ar N-vadītāju | Yes |
| Piemērots vairākām ierīcēm | 3 |
| Moduļa platums | 210 mm |
| Var sagriezt pēc izmēra | No |