| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | CMH-TC G8.5 70W/942 15000hrs |
| Zīmols | noname |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 3290 00 |
| ETIM | EC000037 |
| Kontaktligzda | G8.5 |
| Gaismas plūsma | 6200 lm |
| Lampas spriegums | 90 V |
| Krāsu temperatūra | 4200 K |
| Iepakojuma līmenis 1 | 0043168263498 |