| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | CMH-T G12 70W/830 15000hrs |
| Zīmols | GE |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 3290 00 |
| ETIM | EC000037 |
| Kontaktligzda | G12 |
| Gaismas plūsma | 7000 lm |
| Lampas spriegums | 70 V |
| Krāsu temperatūra | 3000 K |
| Lampas jauda | 70 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 0043168676991 |