CM-MSS.51S Therm. motor protec. relay 2x1c/o, 24-240VAC/DC image 1
CM-MSS.51S Therm. motor protec. relay 2x1c/o, 24-240VAC/DC image 2
CM-MSS.51S Therm. motor protec. relay 2x1c/o, 24-240VAC/DC thumbnail 1
CM-MSS.51S Therm. motor protec. relay 2x1c/o, 24-240VAC/DC thumbnail 2
CM-MSS.41S Therm. motor protec. relay 2c/o, 24-240VAC/DC
Piegādātāja krājumā
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 4013614496660
MPN: 1SVR730712R1300
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Pēc pieprasījuma
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums CM-MSS.51S Therm. motor protec. relay 2x1c/o, 24-240VAC/DC
Zīmols ABB
Kategorijas Elektroniskā pārslodzes aizsardzība
Harmonizētās sistēmas kods 8536 4900 00
ETIM EC002568
Mērīšanas ķēžu skaits 2
Savienojuma veida palīgķēde Skrūvju savienojums
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4013614496660
Citi tehniskie dati
Platums 22.5 mm
Augstums 85.6 mm
Dziļums 103.7 mm
Nominālais vadības barošanas spriegums 24-240 V
Ar noņemamām skavām No
Iespējama reģistrācijas kļūda Yes
Iespējama ārēja atiestatīšana Yes
Sprieguma veids iedarbināšanai AC/DC
Kontaktu skaits kā parasti slēgtam kontaktam 0
Kontaktu skaits kā parasti atvērtam kontaktam 0
Kontaktpersonu skaits kā maiņas kontaktpersona 2
Lejupielādes
Apraksts
The CM-MSS.51S belongs to the CM thermistor motor protection relay range. It operates with a rated control supply voltage of 24 - 240 V AC / DC and has a 2 c/o (SPDT) output with contacts rated at 250 V / 4 A. It features two sensor circuit to monitor PTC temperature sensors (single or accumulative evaluation, configurable) and works according to the closed-circuit principle. The sensor circuits of this CM-MSS.51S are short-circuit (configurable), as well as interrupted-wire monitored and can be reset automatically, manually or remotely after the failure has been removed. This protection relay is certified according to the ATEX directive 94/9/EC and is equipped with a reset / test button. The non-volatile fault storage, the short circuit detection and the accumulative evaluation can be enabled/disabled via DIP switches. A sealable transparent cover for protection against unauthorized changes is available as accessory. The device offers screw connection technology with double-chamber cage connection terminals.