| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Clip for LF, 80mm |
| Zīmols | Hager |
| Harmonizētās sistēmas kods | 3925 9020 00 |
| ETIM | EC001936 |
| Platums | 80 mm |
| Nesatur halogēnus | Yes |
| Augstums | 60 mm |
| Materiāls | Plastmasas |
| Stiprinājuma veids | Iesprauž |
| Skavas garums | Fiksēts |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4012740104944 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4012740104944 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 4012740104944 |
| Iepakojuma līmenis 4 | 4012740104944 |
| Krāsa | Pelēks |
| Virsmas aizsardzība | Neapstrādāts |
| Piemērots ķēdes integritātei | No |
| Ar potenciālu izlīdzināšanu | No |