| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | CLAMP TERMINAL SOCKET |
| Zīmols | FINDER |
| ETIM | EC001456 |
| Montāžas metode | DIN sliede (augšējā cepures sliede) 35 mm |
| Iespējama funkcijas paplašināšana | No |
| Elektriskā pieslēguma veids | Skrūvju savienojums |
| Tapu skaits | 11 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8012823304427 |
| Platums | 38 mm |
| Augstums | 65 mm |
| Dziļums | 23.5 mm |
| Ar noņemamām skavām | No |