| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | CLA LEDLuster D 3.5-15W P45 E27 GOLD SP |
| Zīmols | PHILIPS |
| ETIM | EC001959 |
| Aptumšojams | Yes |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Lampas efektivitāte | 38.9 lm/W |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Gaismas plūsma | 136 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8718699686628 |