| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | CLA LEDLuster D 2.7-25W P45 E27 827 CL |
| Zīmols | PHILIPS |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC001959 |
| Aptumšojams | Yes |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Lampas efektivitāte | 92.6 lm/W |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Gaismas plūsma | 250 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8718696709887 |