| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | CLA LEDCandle DT3.5-25W E14 CRI90 B35 CL |
| Zīmols | PHILIPS |
| ETIM | EC001959 |
| Aptumšojams | Yes |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 90-100 |
| Lampas efektivitāte | 71.4 lm/W |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Gaismas plūsma | 250 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8718699646226 |