| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | CLA LEDBulb ND 17-150W A67 E27 827 CL |
| Zīmols | PHILIPS |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Kontaktligzda | E27 |
| Aptumšojams | No |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Diametrs | 70 mm |
| Lampas efektivitāte | 144 lm/W |
| Lampas forma | Bumbiera formas |
| Garums | 128 mm |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Pārsega veids | Caurspīdīgs |
| Krāsu temperatūra | 2700 K |
| Lampas jauda | 17 W |
| Gaismas plūsma | 2452 lm |
| Lampas apzīmējums | A tipa |
| Kvēlspuldze | Yes |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8718699657840 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 8718699657857 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 8718699657840 |
| Krāsa | Balts |
| Krāsu korpuss | Citi |
| Sprieguma veids | AC |
| Ar tālvadības pulti | No |
| Energoefektivitātes klase | A++ |
| Iespējama attālināta darbība | No |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Gaismas krāsa saskaņā ar EN 12464-1 | Silti balta <3300 K |
| Vidējais nominālais kalpošanas laiks | 15000 h |
| Nominālā strāva | 140 mA |
| Svērtais enerģijas patēriņš 1000 stundās | 17 kWh |
| Krāsu konsistence (McAdam elipse) | SDCM6 |
| Pilnīgi harmoniski kropļojumi | 0.82 |
| Fotobioloģiskā drošība saskaņā ar EN 62471 | RG1 |
| Min. pārslēgšanas ciklu skaits | 20000 |
| Spēka faktors | 0.56 |
| Energoefektivitātes indekss (EEI) | 0.0944 |
Featuring a classic heritage design, Classic filament LEDbulbs combine the familiar shapes of classic incandescent bulbs with the benefits of the long lasting LED technology. They deliver beautiful, decorative warm-white light while saving around 90% on energy costs compared with traditional light bulbs.