| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | CLA LEDBulb DT9-60W E27 CRI90 A60 CL |
| Zīmols | PHILIPS |
| ETIM | EC001959 |
| Aptumšojams | Yes |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 90-100 |
| Lampas efektivitāte | 89.6 lm/W |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Gaismas plūsma | 806 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8718699646127 |