| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | CLA LEDBulb D 5.5-25W A60 E27 GOLD SP CL |
| Zīmols | PHILIPS |
| ETIM | EC001959 |
| Aptumšojams | Yes |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Lampas efektivitāte | 45.5 lm/W |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Gaismas plūsma | 250 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8718699686543 |