circuit breaker 3VA1 IEC Frame 100 breaking capacity class S Icu=36 kA @ 415 V 3-pole, line protection TM210, FTFM, In=32 A overload protection  3VA1032-4ED32-0BC0 image 1
circuit breaker 3VA1 IEC Frame 100 breaking capacity class S Icu=36 kA @ 415 V 3-pole, line protection TM210, FTFM, In=32 A overload protection 3VA1032-4ED32-0BC0
EAN: 4042949069515
MPN: 3VA1032-4ED32-0BC0
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums circuit breaker 3VA1 IEC Frame 100 breaking capacity class S Icu=36 kA @ 415 V 3-pole, line protection TM210, FTFM, In=32 A overload protection 3VA1032-4ED32-0BC0
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4042949069515
Apraksts
circuit breaker 3VA1 IEC Frame 100 breaking capacity class S Icu=36 kA @ 415 V 3-pole, line protection TM210, FTFM, In=32 A overload protection Ir=32 A permanently set short-circuit protection Ii=10 x In nut keeper kit undervoltage release (UVR) 24 V DC 2 auxiliary switches HQ