circuit breaker 3VA1 IEC Frame 100 breaking capacity class B Icu=16 kA @ 415 V 3-pole, line protection TM210, FTFM, In=32 A overload protection  3VA1032-2ED32-0BC0 image 1
circuit breaker 3VA1 IEC Frame 100 breaking capacity class B Icu=16 kA @ 415 V 3-pole, line protection TM210, FTFM, In=32 A overload protection 3VA1032-2ED32-0BC0
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz nākamajam cenrādim vai kamēr prece ir krājumā
EAN: 4042949069553
MPN: 3VA1032-2ED32-0BC0
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums circuit breaker 3VA1 IEC Frame 100 breaking capacity class B Icu=16 kA @ 415 V 3-pole, line protection TM210, FTFM, In=32 A overload protection 3VA1032-2ED32-0BC0
Zīmols Siemens
Kategorijas Lielas jaudas automātslēdži (MCCB)
ETIM EC000228
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4042949069553
Apraksts
circuit breaker 3VA1 IEC Frame 100 breaking capacity class B Icu=16 kA @ 415 V 3-pole, line protection TM210, FTFM, In=32 A overload protection Ir=32 A permanently set short-circuit protection Ii=10 x In nut keeper kit undervoltage release (UVR) 24 V DC 2 auxiliary switches HQ