| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | XELP-100099900. LV switchgear |
| Zīmols | EATON |
| Kategorijas |
Assembly Accessories and Parts
|
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 7318 1639 00 |
| Platums | 12.7 mm |
| Augstums | 33 mm |
| Dziļums | 25 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4015081698912 |