| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | CILINDER DIA 12.5MM VOOR CTS |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Kategorijas |
Sleeves
|
| Izcelsmes valsts* | IT |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8504 3129 00 |
| ETIM | EC002334 |
| Materiāla kvalitāte | Citi |
| Materiāls | Citi |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606480619014 |
| Ārējais diametrs | 21.5 mm |
| Iekšējais diametrs | 8.5 mm |
| Garums | 21.5 mm |